Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Podpora regionu

Získali jsme prestižní ocenění v rámci 28. ročníku soutěže Českých 100 Nejlepších

2.12.2023
Oblíbené
Zpět

V rámci prestižního 28. ročníku soutěže „Českých 100 Nejlepších", pořádaného panevropskou společností Comenius, získala Destinační společnost Valašsko významné ocenění v oborové kategorii cestovního ruchu.

Ceremoniál se uskutečnil 1. prosince 2023 v prostorách Obecního domu v Praze. Comenius, jako panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci, vyhlašuje tuto anketní soutěž s cílem zviditelnit a ocenit ty, kteří v českém prostředí dosahují mimořádných úspěchů.

Ocenění bylo předáno Martině Hovořákové, předsedkyni Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, která zdůraznila: „Jsme hrdí, že naše neustále úsilí o rozvoj a podporu cestovního ruchu na Valašsku bylo uznáno v tak prestižní soutěži. Toto ocenění je pro nás potvrzením, že naše práce a snaha o rozvoj turismu na Valašsku jsou na správné cestě. Jsme vděční za toto uznání a zavazuje nás to k dalšímu úsilí v prospěch našeho regionu."

Soutěž „Českých 100 Nejlepších" každoročně vyhodnocuje nominace získané z vyplněných dotazníků, distribuovaných ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, a stanovuje tak pořadí na základě konkrétních znalostí odborníků a veřejnosti. Výsledky soutěže a záznam z galavečera jsou dostupné na odkazech níže. Součástí prezentace Destinační společnosti Valašsko bylo promítání videa Zimní Valašsko.

Výsledky oborové kategorie: https://www.comenius.cz/oborove-kategorie4

Živý přenos galavečera: https://ppv.livebox.cz/galavecer_c100_2023/

up Nahoru

Newsletter