Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

VALAŠSKO SE PREZENTOVALO NA VELETRHU DOVOLENÁ 2023 V OSTRAVĚ

Adéla Kousalová / 7.3.2023
Oblíbené
Zpět

Destinační společnost Valašsko se prezentovala na veletrhu DOVOLENÁ 2023, který se konal v pátek 3. a sobotu 4. března 2023 v Ostravě. Po oba dny byl ze strany návštěvníků velký zájem o tipy na výlety na Valašsku, propagační materiály a cyklomapy a potěšující byla i vysoká návštěvnost veřejnosti všech věkových kategorií. 

Největší zájem byl o publikaci GRAVELOVÉ TRASY VALAŠSKA, která byla vytvořena v rámci projektu "Tvorba produktu aktivní formy cestovního ruchu v návaznosti na udržitelnost cestovního ruchu v turistické oblasti Valašsko" realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj a publikace turistický PRŮVODCE PO VALAŠSKU, která byla realizována za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Návštěvníky také zajímyly cyklomapy. 

Návštěvníkům byly také k dispozici propagační materiály města Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm a Vsetín a brožury s ubytovacími možnostmi na Valašsku.

 

up Nahoru

Newsletter