Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Podzimní setkání pracovníků turistických informačních center

Marie Bařinová / 20.11.2023
Oblíbené
Zpět

V úterý 14. listopadu 2023 se v prostředí Kapka resortu ve Lhotě u Vsetína uskutečnilo klíčové setkání zástupců turistických informačních center, pořádané Destinační společností Valašsko.

Program setkání byl rozmanitý. Prvním bodem programu byla exkurze po Kapka resortu, která poskytla účastníkům cenný vhled do nabídky služeb resortu. Účastníci měli možnost prohlédnout si jednotlivé prostory, seznámit se s unikátními službami a zázemím. Nové poznatky umožní lépe informovat návštěvníky informačních center o možnostech ubytování, stravování, rekreačních aktivitách a dalších službách resortu.

Dále měli účastníci příležitost se podrobně seznámit s úspěchy a výzvami letošního ročníku Regionální hry Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou. Byly jim představeny nápady na lokality pro další ročník.

Akce nabídla intenzivní workshop, vedený společností Travelbakers, zaměřený na nejnovější trendy a inovace v marketingu cestovního ruchu. Lektor představil 50 trendů, jak dělat lépe marketing v cestovním ruchu. Hlavní témata diskusí zahrnovala budování značky informačních center a měst, práci v online prostředí, tvorbu a testování produktů, efektivní měření a řízení činností, získávání zpětné vazby a mnoho dalších zajímavých témat.

Výměna názorů a praktických zkušeností probíhala ve velmi otevřeném a kreativním duchu. Tato akce nejen posílila existující vazby mezi účastníky, ale také položila základy pro budoucí spolupráci. Účast byla nad očekávání vysoká a díky společnému úsilí všech zúčastněných se otevírají nové cesty k posílení turistické atraktivity Valašska.

Galerie

up Nahoru

Newsletter