Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Tip na výlet

POCHOD OKOLO POLANKY LÁKÁ NA TURISTIKU A OCHUTNÁVKU PIV

Adéla Kousalová /28.6.2022
Oblíbené
Zpět

Akci s pevným termínem 5. července pořádá kulturní komise Obce Valašská Polanka ve spolupráci s polanskými myslivci a volným sdružením Kalípes a Kdo zakázal nalévat.

Nenechte si ujít 9. ročník Pochodu okolo Polanky, který se koná v úterý 5. července 2022. Pro letošní ročník si organizátoři připravili webovou aplikaci, přes kterou mohou účastníci sbírat QR kódy. Když je posbírají všechny, budou zařazeni do tomboly. REGISTRACE/PŘIHLÁŠKA.

Pochod okolo Polanky, to je letní procházka v tradičním termínu 5. července po Valašské Polance a jejím okolí protkaná nádhernými výhledy s několika zastávkami, kde se můžete občerstvit a doplnit síly. Na stanovištích je pro Vás tradičně připraveno nejen pivo, nabídneme Vám také nealkoholické nápoje a chutné občerstvení.

Pochod okolo Polanky, známý též jako "Pivní pochod", pro Vás bez nároku na honorář připravuje parta dobrovolných nadšenců, která s plánováním začíná už na podzim. Věříme, že stejně jako pro nás je pro Vás PoP událostí, na kterou se každoročně těšíte a její průběh si užíváte plnými doušky.

Podrobné informace o pochodu, mapu a další info najdete na www.valasskapolanka.cz

 

up Nahoru