Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Sportovní akce

NENECHTE SI UJÍT SNOW DAY VE SKI CENTRU KOHÚTKA

Nový Hrozenkov
19.2.2022
Oblíbené
Zpět

V sobotu 19. února 2022 od 10 hodin proběhne ve SKICENTRU KOHÚTKA SNOW DAY. Těšit se můžete na ukázky současného lyžařského vybavení pro aktivní pobyt na horách s možností vyzkoušet si skialpy či sněžnice.

Pro zájemce, kteří chtějí poznat a vyzkoušet si současné trendy při zimním relaxu na horách, mohou využít komentovaných organizovaných vycházek na skialpech v okolí areálu vždy od 10.30, 13.30 a 15.30 hodin. Od 17.40 hodin je pak naplánován večerní výšlat na Kohútku s čelovkami, sraz je v 17.30 hodin na parkovišti ve Vranči, v 18 hodin u spodní stanice lanovky, odtud výstup po skitouringové trase. Po výstupu se bude konat SKIALP PÁRTY v CAFÉ LA PIPI A HOTELU KOHÚTKA.
V komentované části se zájemci dozví zásady provozování jednotlivých sportů na horách. Dále si zopakují etické kodexy lyžaře, chování na upravovaných běžeckých trasách, na skitouringových trasách a zásady pro bezpečné provozování skialpinismu. Komentované bloky budou pod dohledem profesionálních pracovníků Horské služby ČR.

up Nahoru