Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Divadlo

MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK NA HORÁCH

Vsetín
30.1.2024
Oblíbené
Zpět

Divadelní komedie na horské chatě před Vánocemi.

 

Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů...

Osudy čtyř protagonistů z komedie Manželský čtyřúhelník, která se dočkala přes 200 repríz, nedaly spát ani Fanny agentuře, ani autorovi. Jakub Zindulka se tedy zamyslel nad tím, co z našeho běžného života se do prvního dílu nevešlo.

Kdo má vynášet smetí, proč se chlapi nikdy neptají na cestu a jak se správně vymačkává zubní pasta? Nejen to budeme řešit na horské chatě před Vánocemi.

Autor: Jakub Zindulka

Režie: Jakub Zindulka

Produkce: Fanny agentura

Hrají: Vladimír Kratina, Martin Sitta, Dana Homolová a Ivana Jirešová

 

Cena vstupenek: 590 Kč, 560 Kč, 530 Kč a 490 Kč dle řad

Délka: 120 minut s přestávkou

Představení proběhne v sále Divadla v Lidovém domě v úterý 30. ledna 2024 v 19.00. 

Fotogalerie: https://fannyagentura.cz/predstaveni/ctyruhelnik-na-horach/

Diváci mají možnost zakoupení vstupenek on-line na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně v kině Vatra. Provozní doba kina Vatra v letních měsících je od 16.00 – 19.30. Od září 2023 od 14.00 – 19.30 (nebo dle promítacího času).

Slevu 50 % pro ZTP a ZTP/P lze uplatnit pouze na pokladně v kině Vatra po předložení průkazu ZTP. Neplatí pro místa s označením VOZÍČKÁŘI, zde je již cena zvýhodněná.

Zahájení předprodeje od 1. srpna 2023. Vstupné od 490 Kč.

Tuto akci pořádá Agentura ŽIDEK.

 

up Nahoru

Newsletter