Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Pro rodiny s dětmi

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ VE VSETÍNĚ: LESNÍ KRÁLOVSTVÍ

Vsetín
26.5.2024
Oblíbené
Zpět

Písničková show pro nejmenší.

 

Co kdybychom na chvilku zapomněli na hluk velkoměsta a vydali se na dobrodružný výlet do tajuplného Lesního království? Připojte se k nám na magické písničkové představení, jež nadchne nejen vaše malé děti, ale i vás.

Poznejte příběhy Zajíčka, Lišky, Medvěda a mnoha dalších lesních zvířátek, které nás provedou královstvím plným písniček. To, že v lese nemůžeme rozdělávat oheň, už všichni víme, ale kdyby náhodou někde hořelo, zatancujeme si u Hasičské písničky.

Cestou můžeme narazit na starý hrad plný zapomenutých příběhů. A na závěr naší cesty se z nás stanou malí hrdinové - Popeláři, kteří pomohou udržet les čistý. Přijďte se s námi pobavit, naučit se něco nového a prožít dobrodružství, které budete dlouho vzpomínat!

Těší se na vás Míša

Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět – během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu.

Délka představení je 50–60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Představení proběhne ve velké sále Domu kultury Vsetín.

 

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku.

Vstupné: 320 Kč

Předprodej od 19. února 14:00 na pokladně kina Vatra nebo na www.dkvsetin.cz.

Akci pořádá Dům kultury Vsetín, spol. s r. o.

up Nahoru

Newsletter