Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Hotely
Wellness a relaxace

KAPKA RESORT

Vsetínsko
GPS:
49.31109356257509,
17.971100569408737
Oblíbené
Zpět

O kapku lepší spánek

Okouzlující hotel inspirovaný beskydskou přírodou najdete přímo v Kapka resortu. Užijte si bohatou škálu aktivit, zábavy a odpočinku. Celý víkend vám nebude stačit nato, abyste si vše pořádně užili. Součástí ubytování je vstup do fitness centra a za zvýhodněné ceny se můžete zrelaxovat ve wellness zóně. V hotelové restauraci na vás po ránu čeká čerstvá bufetová snídaně a k večeru si můžete vybrat chutné jídlo, připravované našimi zkušenými kuchaři.

V hotelu najdete dohromady 18 pokojů: standardní dvoulůžkové pokoje, větší dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a jeden velký apartmán. Celková kapacita 72 hostů dává možnost ubytování větších skupin na týmové soustředění, teambuildingy, rodinná setkání a podobné příležitosti. V těchto případech lze využít zvýhodněných podmínek pobytu.

KAPKA RESORT, Lhota u Vsetína, Vsetín 755 01

Tel.: +420 703 14 52 51 

E-mail: recepce@kapkaresort.cz, Web: https://www.kapkaresort.cz/hotel 

check-in: 14:00 – 23:00 | check out: do 10:00

 

Relax a uvolnění u nás

Wellness vás přinese o kapku blíž beskydské přírodě. Poznejte na vlastní kůži její účinky a regenerujte tělo i mysl. Užijete si zasloužený odpočinek v příjemném prostředí. V saunovém světě si vyberete z několika typů saun, na venkovní terase najdete studený a teplý bazének, nerušený klid najdete v odpočinkových zákoutích. Pokud chcete větší soukromí, je pro vás připravená privátní část, která je ideální pro pár nebo menší skupinku lidí. Rádi vám privátní část zarezervujeme pro maximálně šesti lidí. Rozmanité prostředí, kde hraje hlavní roli harmonie – to je KAPKA wellness. 

Wellness centrum a saunový svět Vsetín - kapkaresort

up Nahoru

Newsletter