Poznávejte Valašsko a vyhrajte skvělé ceny!

12. 06. 2019 / Marie Přibylová

Už máte plány na léto? Zpestřete si rodinné dobrodružství regionální hrou Poznáváme Valašsko. Tuto aktivitu pořádá Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko v rámci činnosti Destinační společnosti Valašsko.

Regionální hra může být zábavou jak pro děti, tak i dospělé. Možná vás zavede na místa, která na Valašsku ještě neznáte. Hra potrvá od 30. června do 30. září letošního roku a můžete se do ní zapojit dvojím způsobem. Pokud jste milovníci tiskovin a chcete si uchovat vzpomínky na putování, vyzvedněte si hrací brožurku v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku. Brožurka obsahuje nejen herní plánek, ale také poskytne skvělé tipy, co na Valašsku vidět a zažít. Do hry se můžete zapojit i přímým stáhnutím herního plánku z webových stránek www.poznavamevalssko.cz.

Získali jste herní plánek nebo brožuru? Jste připraveni! Na Valašsku je uloženo dvacet razítek. Pokud nasbíráte minimálně deset z nich, jste zařazeni do hlavního slosování. Vyhrajte víkendový pobyt, vstupy do kina, dřevěnou stavebnici a mnoho dalších zajímavých cen. Ať už jsou vaše plány na letní putování jakékoliv, přejeme vám plno kouzelných chvil a zážitků.

 

Podrobná pravidla regionální hry Poznáváme Valašsko:

  • Soutěž trvá od 30.6. – 30.9.2019.
  • Do hry se můžete zapojit vyzvednutím Herní brožurky v jakémkoliv Turistickém Informačním centru na Valašsku. Jedná se konkrétně o tyto subjekty:Turistické informační centrum Vsetín, Informační centrum Velké Karlovice, Informační centrum Kohútka, Informační centrum Zvonice Soláň, Informační centrum Karolinka, Informační centrum. Nový Hrozenkov, Informační centrum Horní Lideč, Informační centrum Pulčín, Turistické informační centrum Valašské Meziříčí, Turistické informační centrum Rožnov pod Radhoštěm, Informační centrum Valašské Bystřice, Informační centrum a Icafé Zašová, Informační centrum Prostřední Bečva, Informační centrum Horní Bečva. Pokud nasbíráte minimálně deset razítek, přijďte opět do jakéhokoliv Informačního centra na Valašsku viz výčet výše. Pracovníci informačních center zkontrolují počet razítek. Po schválení ze strany pracovníků odevzdáte slosovatelný ústřižek. Pracovníci informačních center Vám dají drobnou odměnu. Slosovatelný ústřižek putuje do hlavního slosování o ceny.
  • Do hry se můžete zapojit i stáhnutím herního plánku z webových stránek regionální hry Poznáváme Valašsko (poznavamevalassko.cz). Pokud nasbíráte minimálně deset razítek, můžete herní plánek naskenovat a zaslat na e-mailovou adresu info@visit-valassko.cz. Herní plánek s razítky můžete odevzdat také v jakémkoliv Informačním centru na Valašsku, viz výčet center výše.
  • O tom, zda jste vyhráli a kde si cenu můžete vyzvednout vás budeme písemně informovat. Slosování proběhne komisí jmenovanou organizátorem složenou ze zástupců jednotlivých regionů Valašska, a to zástupce Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, města Vsetín, města Valašské Meziříčí, Sdružení obcí Mikroregionu Rožnovsko, města Rožnova pod Radhoštěm, Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko-Kelečsko, obce Bystřička, Sdružení obcí Hornolidečska, Sdružení Valašsko-Horní Vsacko a Sdružení pro rozvoj Mikroregionu Střední Vsetínsko.
  • Některá razítka získáte pouze v rámci otevíracích hodin jednotlivých zapojených subjektů. Proto sledujte webové portály jednotlivých míst.
  • Získání razítka není podmíněno zaplacením vstupu do objektu.
  • Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky soutěže, soutěž odložit, zkrátit, přerušit nebo soutěž bez náhrady zrušit.
  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou. Jedna osoba může odevzdat pouze jeden vyplněný hrací plánek.