Penzion Na Fojtství

+420 775 223 865, +420 777 223 865
Veselá 6
Zašová 756 51
Penzion Na Fojtství leží v obci Veselá, v malebné vesničce pod hřebeny Vsetínských vrchů, v údolí řeky Rožnovské Bečvy. Dominantou okolí je pohoří Beskydy s nedalekou horou Radhošť.
Okolí penzionu je vhodné pro sportovní aktivity i plnohodnotný odpočinek. Můžete se vydat na procházku do okolních lesů, nebo využít nedalekou cyklostezku.
Penzion na Fojtství je zařízen dobovým nábytkem, dobovými fotografiemi i doplňky z první poloviny 20. století, dýchne na Vás příjemná atmosféra z dob našich babiček.
Penzion na Fojtství vznikl přestavbou původního hospodářského stavení, jednoho z nejstarších domů ve Veselé, v minulosti sloužícího jako dům nejváženější osoby v obci, fojta.
Penzion Na Fojtství disponuje čtyřmi plně vybavenými apartmány. Jednotlivé apartmány nabízí ubytování od dvou až po osm osob, vlastní vchod, předsíň, plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarná konvice) s jídelním koutem a ložnici (s LCD televizorem). V celém penzionu je WI-FI připojení zcela zdarma.