Pension Fortuna

+420 739 375 263
Halenkov 318
756 03 Halenkov

Pension Fortuna je ideální volba pro ubytování na Valašsku. V malebné vesničce Halenkov, ve východní části vsetínského okresu a v typicky horské oblasti Horní Vsacko v Beskydech je to pravé ubytování. Pension Fortuna je situován výšce 425 m n. m., kde obcí protéká řeka Vsetínská Bečva. Rybolov a ubytování je pěkné skloubení pro fanoušky sportovního rybolovu.

Pro naše hosty máme připravené dvojlůžkové pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou a minibarem se studenými alko i nealko nápoji a drobným snackem. Celková kapacita penzionu je 28 pevných lůžek.

V ceně ubytování nabízíme snídani a po dohodě i polopenzi. Stravování je poskytováno ve Snack baru v přízemí pensionu, který je vybaven kvalitními alkoholickými i nealkoholickými nápoji a může sloužit k posezení a relaxaci se skleničkou výborného Valtického vína.
V letních měsících je možnost posezení ve venkovních zahrádkách s grilováním a dětským koutkem. Snack bar a přilehlý salonek je možné využit pro rodinné oslavy. Svatební oslavy, křtiny, oslavy jubilejí s kapacitou 30 osob. Ubytování s domácími mazlíčky je možné za poplatek po předchozí domluvě.
V celé budově je zdarma k dispozici Wi-Fi. V suterénu pensionu se nachází společenská místnost s biliárem a posezením, infrasauna a minifitnes.

Možnost uložení sportovního vybavení. Nabízíme možnost uložení lyží a kol v kolárně / lyžárně.
Půjčovna horských kol je pro hosty pensionu připravena po celou sezónu.
Pension je v provozu celoročně.

Ve všech prostorách pensionu je přísný zákaz kouření!!!