Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Přednáška

MOC A SÍLA HYPNÓZY - Jakub Kroulík

Vsetín
9.11.2021
Oblíbené
Zpět

Zveme vás na odbornou interaktivní přednášku s hypnotizérem Jakubem Kroulíkem. Dozvíte se, co je hypnóza, zda může být nebezpečná, také něco o osobnostech hypnózy v ČR a ve světě, a navíc zažijete hypnózu v praxi. Součástí programu jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy.

Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi.
Ovládne Vaši mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad Vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.


TV Nova, 21. 3. 2017 - http://tn.nova.cz/clanek/vikend/vikend-mentalista-zhypnotizoval-nasi-moderatorku.html

http://xman.idnes.cz/jakub-kroulik-mentalista-hypnoza-skorapky-fkg-/xman-rozhovory.aspx?c=A161123_191314_xman-rozhovory_fro

 

Začátek: v 18.00 v Divadle v Lidovém domě Vsetín

Předprodejní cena od 250 Kč, na místě 300 Kč.

Více informací na tel. čísle 604 849 650.

 

  • Délka představení: 90 minut bez přestávky
  • Vstupenky je možno koupit on-line na www.dvld.cz nebo na pokladně v kině Vatra.

Tuto akci pořádá Divadlo v Lidovém domě.

Galerie

up Nahoru