Golf Club Horal

+420 571 495 583

Golfové hřiště Horal se rozprostírá se v okolí wellness hotelu Horal, uprostřed chráněné krajinné oblasti Beskydy. Devět jamek kopcovitého golfového hřiště Horal ve Velkých Karlovicích má při hře na 18 jamek celkovou délku 3092 metrů ze žlutých odpališť a 2752 metrů z červených odpališť. Nachází se na něm 4 tříparové jamky a 5 jamek čtyřparových. Podrobnější informace o délkách a profilu jamek najdete v průvodci po hřišti, případně ve score card.

Golfové hřiště Horal ve Velkých Karlovicích je veřejné, to znamená, že zahrát si na něm můžete přijít, i když nejste členem žádného golfového klubu ani České golfové federace, nemusíte ani mít tzv. zkoušku způsobilosti (dříve zvanou zelená karta). Nicméně, i tak jste povinni dodržovat mezinárodní golfová pravidla, místní pravidla hřiště a zásady chování na hřišti.

Více informací o svírací době a novinkáh či zvýhodněných nabídkách naleznete na internetových stránkách klubu http://www.golfclubhoral.cz/ nebo na stránkách Resortu Valachy http://www.valachy.cz/aktuality/golf-beskydy.aspx