Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

FOTOSOUTĚŽ - PODMÍNKY

Zpět

Fotíte rádi při svých výletech? Chystáte se na Valašsko? Pak se můžete zapojit do fotosoutěže 2022 VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ

Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, sídlem Svárov 1080, 755 01 Vsetín, IČ: 70238880, v rámci činnosti Destinační společnosti Valašsko (organizátor) vyhlašuje fotosoutěž návštěvníků turistické oblasti Valašsko v těchto kategoriích:
- SPORTOVNÍ VYŽITÍ NA VALAŠSKU
- PŘÍRODA NA VALAŠSKU
- TRADICE NA VALAŠSKU

Pravidla fotosoutěže jsou jednoduchá, potřebujete jen:
- Vytvořit dostatečně kvalitní fotografii (datový formát JPEG, formát A5 při minimálním rozlišení 300 dpi).
- Zaslat nám ji do 10. října 2022 na e-mail: fotosoutezvalassko@seznam.cz 

Zasláním fotografie udělujete Destinační společnosti Valašsko, která je vyhlašovatelem soutěže souhlas se zveřejněním na sociálních sítích či webu a použití třetím stranám.

Hodnocení zaslaných fotografií provede a pořadí v každé kategorii určí hodnotící komise jmenována organizátorem ze zástupců jednotlivých regionů Valašska, a to zástupce Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, města Vsetín, města Valašské Meziříčí, města Rožnov pod Radhoštěm, Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko–Kelečsko, Sdružení Mikroregion Rožnovsko, Sdružení obcí Hornolidečska, Sdružení Valašsko–Horní Vsacko a Sdružení pro rozvoj Mikroregionu Střední Vsetínsko.

Důležité podmínky fotosoutěže:
- Jeden soutěžící může zaslat maximálně 1 fotografii do každé soutěžní kategorie.
- Fotografie musí být pořízena na území konkrétního regionu Valašska vymezeného soutěžní kategorií.
- Ke každé fotografii je potřeba uvést jméno autora, místo nebo lokalitu pořízení fotografie a kategorii, do které fotografii přihlašujete.
- Vyhlášení vítězných fotografií proběhne 31. října 2022 prostřednictvím webových stránek www.visit-valassko.cz v sekci Aktuality.
- Autoři vítězných fotografií budou neprodleně kontaktováni a vyzváni k převzetí cen.
- Účastníci soutěže berou na vědomí, že zasláním fotografie do soutěže poskytují organizátorovi souhlas s použitím fotografií pro potřeby marketingu a propagace regionu Valašsko a užití třetím stranám.
- Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, soutěž odložit, zkrátit, přerušit nebo soutěž bez náhrady zrušit.

Do 10. listopadu 2022 budou osloveni autoři 3 nejlepších fotografií v každé kategorii, kterým budou předány ceny:
1. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 3 000 Kč
2. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 2 000 Kč
3. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 1 000 Kč

K ZAŘAZENÍ FOTOGRAFIÍ DO SOUTĚŽE JE NUTNÉ DODRŽET MÍSTO NEBO LOKALITU POŘÍZENÍ FOTOGRAFIÍ NA ÚZEMÍ VALAŠSKA:

1) VALAŠSKOMEZIŘÍČSKO – KELEČSKO - Valašské Meziříčí, Lešná, Choryně, Kladeruby, Kelč, Branky, Police, Kunovice, Loučka, Podolí, Mikulůvka, Oznice, Jarcová, Zašová, Střítež nad Bečvou, Velká Lhota, Krhová, Poličná.
2) VSETÍNSKO A HORNÍ VSACKO - Vsetín, Hošťálková, Kateřinice, Ratiboř, Pržno, Jablůnka, Růžďka, Bystřička, Malá Bystřice, Liptál, Lhota u Vsetína, Janová, Hovězí, Huslenky, Zděchov, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice.
3) HORNOLIDEČSKO - Francova Lhota, Horní Lideč, Lačnov, Lidečko, Střelná, Študlov, Valašská Senice, Valašské Příkazy, Valašská Polanka, Lužná, Prlov, Pozděchov, Leskovec, Seninka, Ústí.
4) ROŽNOVSKO - Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Vidče, Valašská Bystřice, Horní Bečva, Prostřední Bečva, Dolní Bečva, Vigantice, Hutisko-Solanec.

Činnost Destinační společnosti Valašsko je v roce 2022 spolufinancována Zlínským krajem, městem Vsetín, městem Valašské Meziříčí a městem Rožnov pod Radhoštěm.

up Nahoru